Specijalni vezni most za neupojne i glatke površine

Tvornički pripremljen vezni most na bazi specijalne polimerne disperzije i finog kvarcnog pijeska, namijenjen za stvaranje hrapave podloge visoke prionjivosti na glatkim i neupojnim površinama.

Tehničke prednosti

  • Izuzetna prionjivost: Stvara hrapav, čvrst sloj sa kvarcnim zrnima koji omogućava sigurno prianjanje novih ljepila i obloga na potpuno glatke podloge.

  • Spremno za upotrebu: Proizvod je pripremljen za direktno nanošenje i ne treba ga razrjeđivati (potrebno je samo dobro izmiješati prije radova).

  • Brzo sušenje: Vrijeme sušenja za nastavak radova iznosi svega 4 sata pri normalnim uslovima (20°C i 65% rel. vlažnosti vazduha).

  • Kvalitetan sastav: Formulisan od specijalnih polimera, odabranog kvarcnog pijeska, celuloznih ugušćivača i aditiva.

Primjena i materijali

  • Sistem “pločica na pločicu”: Priprema postojeće keramičke obloge prije lijepljenja novih keramičkih pločica.

  • Glatke i slabo upojne podloge: Premazivanje glatkog betona i drugih neupojnih mineralnih površina prije daljeg oblaganja ili žbukanja.

grip

Sastav

Specijalna polimerna disperzija, fini kvarcni pijesak, celulozni ugušćivači i aditivi.

Pakovanja

Plastična ambalaža od 2 kg

Priprema

Detaljne informacije dostupne su u tehničkom listu koji možete pronaći u sekciji “Datoteke”.

Sigurnosno tehnički list dostupan na upit putem kontakt forme.

Kalkulator potrošnje

m 2
0 kg

Datoteke

Tehnički list